Na Cabajskej v Nitre sa tvoria rozsiahle kolóny, rátajte so zdržaním nad 30 minút


Foto: Na Cabajskej v Nitre sa tvoria rozsiahle kolóny, rátajte so zdržaním nad 30 minút Foto: Dopravný servis-Nitra a okolie (Du Ško)

V Nitre na Cabajskej sa v utorok ráno tvoria rozsiahle kolóny. Vodiči si na to budú musieť zvyknúť minimálne do 25. októbra, pretože tak dlho potrvá oprava mosta ponad železnicu. O dočasnom dopravnom obmedzení na ceste II/562 sme vás informovali už včera. Počas prvej etapy je uzavretá je ľavá časť mosta v smere na Šaľu a doprava vedie obojsmerne vo voľných jazdných pruhoch po druhej polovici mosta. 


V úseku sa však kvôli rekonštrukcii tvoria značné kolóny, ktoré hlásia aj vodiči na sociálnych sieťach. Podľa nich stoja autá až po Nový Cabaj. Zelená vlna RTVS hlási zdržanie nad 30 minút. 


„O 7:10 som vyšla z Mojmíroviec a o 8:05 som bola na Chrenovej… Asi skôr metro by pomohlo,“ zavtipkovala Dana, hoci jej zrejme do smiechu vôbec nebolo.  

„Ak niekto ide do mesta, tak mne sa oplatilo odbočiť na Hornočermánsku a preštrikovať sa do mesta. Prekvapivo z Klokočiny nešlo veľa áut. Ak ale niekto ide smer Krškany, tak jedine privstať alebo helikoptéra,“ odporučil ľuďom Samuel.

Dávajte si na cestách pozor a jazdite opatrne. 

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: