Jaguar Land Rover spustil grantový program pre Nitriansky kraj, chce podporiť miestne komunity


Foto: Jaguar Land Rover spustil grantový program pre Nitriansky kraj, chce podporiť miestne komunity

Automobilka Jaguar Land Rover spustila prvý grantový program, ktorým chce podporiť projekty v Nitrianskom kraji. Celkovo prerozdelí 10 000 eur, pričom na jeden projekt je možné získať maximálne 1 000 eur. Spoločnosť chce týmto podporiť iniciatívy v oblasti vzdelávania, športu a rozvoja miestnych zariadení, ktoré prispejú k vyššej kvalite života ľudí v kraji. 

„Spoločnosť Jaguar Land Rover podporuje komunity blízko svojich závodov po celom svete. Spustenie nášho programu je pre zamestnancov jedným z príkladov toho, ako to robíme aj v Nitre. Tešíme sa na podporu organizácií, ktoré sú dôležité pre našich zamestnancov,” uviedol prevádzkový riaditeľ nitrianskeho závodu Alexander Wortberg. 

Prihlásiť sa môžu mestá, obce, občianske a záujmové združenia, príspevkové rozpočtové a neziskové organizácie. Žiadosť o grant je možné nájsť v elektronickej forme na stránke www.darca.sk. V sekcii programu Zamestnanci Jaguar Land Rover pomáhajú je potrebné vyplniť formulár, ktorý zahŕňa odporúčanie kmeňového zamestnanca automobilky.

Uzávierka prihlášok je do 30. apríla a najlepšie projekty, ktoré budú podporené sumou 1 000 eur budú známe do 30. mája. Hlavnými kritériami pri hodnotení projektov bude miera dosahu na lokalitu a angažovanosť miestnych partnerov. 

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Zdroj: nitraden.sk