Na Mostnej ulici v Nitre to opäť žilo. Po ulici behal nahý muž, zaútočil na mestského policajta


Foto: Na Mostnej ulici v Nitre to opäť žilo. Po ulici behal nahý muž, zaútočil na mestského policajta Foto: mojevideo.sk

Na Mostnej ulici v Nitre sa posledné mesiace dejú naozaj kuriózne situácie. Potom, ako polícia v máji tohto roka riešila párik, ktorý sa oddával sexuálnym radovánkam priamo na schodoch pred prevádzkou, sa počas tohto víkendu udial rovnako pikantný prípad.

Na ulici sa pohyboval úplne nahý muž. Celý priebeh incidentu sa prítomným ľuďom podarilo zachytiť aj na videu. Na ňom môžeme vidieť, ako po muž najskôr stojí a rukami si zakrýva intímne partie, neskôr sa po ulici rozbehne.

Po pár minútach k nemu pristúpi mestskí policajt. Nahý muž policajta zasiahne do tváre, ten mu facku v okamihu vráti. V pozadí počuť pobavené či udivené reakcie ďalších prizerajúcich. „Aha, normálne pleskol fízlovi,“ hovorí sa mužský hlas.  

Po chvíli už nahý muž kľačal na zemi a na miesto bola podľa našich informácií privolaná sanitka.

Polícia v Nitre sa predmetnou situáciou zaoberá a vec preveruje ako podozrenie z trestného činu výtržníctva a útoku na verejného činiteľa,“ uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Viktória Borloková.

V súčasnosti nie je známe, či bol muž pod vplyvom alkoholu alebo iných omámnych látok. 


Prečítajte si viac: