Jeden z nich nemal ani 18 rokov. Polícia vo Vrábloch našla mladíkom v aute bongo aj drogy


Foto: Jeden z nich nemal ani 18 rokov. Polícia vo Vrábloch našla mladíkom v aute bongo aj drogy Foto: Facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj

Policajti z Vráblov spozorovali na Sídlisku Lúky vodiča vozidla, ktorý jazdil zo strany na stranu. Z uvedeného dôvodu ho zastavili a skontrolovali.

Zistili, že ide o 18-ročného mladíka, s ktorým bol v aute aj 17-ročný spolujazdec. Ako bližšie uvádza nitrianska krajská polícia, počas kontroly sa obe osoby celý čas správali nervózne.

„Pri vizuálnej kontrole bola spozorovaná sklenená fľaša, na ktorej hrdle bol upevnený komponent na fajčenie marihuany. Pri otázke, načo majú tú fľašu v aute vodič uviedol, že tú fľašu využíval pred asi dvomi týždňami na fajčenie marihuany,“ spresnila polícia na sociálnej sieti.


Následne policajtom vydal deväť kusov plastových vreciek s obsahom zelenej sušenej rastliny, digitálnu váhu, drvičky a semienka. Spolujazdec tiež povedal, že má pri sebe drogy a policajtom dobrovoľne vydal plastové vrecko s obsahom zelenej sušenej rastliny.

„Obe osoby boli obmedzené na osobnej slobode a boli s nimi vykonané ďalšie procesné úkony. Sú podozrivé z drogovej trestnej činnosti,“ dodala polícia.


Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: