Nitrianska polícia pátra po mladej žene a mužovi, ktorí sú podozriví z krádeže veľkej finančnej hotovosti. Na zverejnených kamerových záznamoch vidno, ako vošli na recepciu, ktorá bola v tom čase prázdna. Dvojica sa tam chvíľu poobzerala a pôsobila, akoby niekoho hľadala. Následne si žena všimla na stole pokladničku. Privolala muža, vzala kovovú schránku a rýchlo odtiaľ odišli.
Muž so ženou sú podozriví z trestného činu krádeže. Vnútri bol totiž veľký obnos peňazí „Bez použitia násilia z recepcie odcudzili bezpečnostnú schránku s obsahom finančnej hotovosti vo výške 18 500 eur,“ informovala krajská polícia, ktorá sa so žiadosťou o pomoc pri stotožnení páchateľov obrátila aj na verejnosť.
„Akékoľvek informácie k osobám, zistenie ich totožnosti, pohybu alebo pobytu je možné podať polícii na t. č. 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení, alebo do súkromnej správy na FB stránke Polícia SR – Nitriansky kraj,“ zdôraznila polícia.
Fotografie podozrivej dvojice nájdete v galérii nižšie. Pozrite si aj videozáznam z bezpečnostnej kamery.