Nemocnica v Nitre rozdá ocenenia za propacientský prístup, nominujte svojho favorita


Foto: Nemocnica v Nitre rozdá ocenenia za propacientský prístup, nominujte svojho favorita Foto: freepic.com

Fakultná nemocnica Nitra sa rozhodla oceniť zamestnancov, ktorí pri výkone svojho povolania vynikajú ľudským a propacientským prístupom. Rozhodli sa preto osloviť verejnosť a na sociálnej sieti požiadali klientov, aby nominovali svojich obľúbencov. 

Nemusí to byť len lekár – aj naše sestry, sanitári a všetci, ktorí tvoria náš tím,“ zdôrazňuje vedenie zdravotného strediska. Svoj hlas môžete jednoducho odovzdať tomu zamestnancovi, ktorý sa pozitívne podpísal pod váš pobyt či návštevu nitrianskej nemocnice, či už gestom, slovom alebo skutkom. 

Svojho adepta na ocenenie môžete navrhnúť v komentári pod príspevkom Fakultnej nemocnice Nitra, ktorý nájdete po kliknutí na odkaz TU. Stačí uviesť jeho meno a funkciu, prípadne pridajte krátky dôvod, prečo si myslíte, že práve táto osoba si zaslúži uznanie. 

Víťaz bude vyhlásený na slávnostnej ceremónii v priebehu decembra. „Ďakujeme za vašu podporu a za to, že nám pomáhate oceniť tých, ktorí spravili našu nemocnicu lepším miestom starostlivosti,“ vyznalo sa vedenie nemocnice. 


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu