26 október 2017 - 12:24

Nevidiaci 33-ročný Ladislav Rigó sa stratil vo Viedni

Foto: Nevidiaci 33-ročný Ladislav Rigó sa stratil vo Viedni
Foto: KR PZ Nitra

Mladý muž cestoval s matkou na výlet do Viedne. Na stanici však zrejme nenastúpil do rovnakého vlaku ako jeho matka. Tá jeho zmiznutie okamžite nahlásila a mladého muža stále hľadajú.

„33 ročný nezvestný  Ladislav Rigó bol so svojou matkou na výlete vo Viedne. Na miestnej železničnej stanici pravdepodobne nastúpil do vlaku idúceho smerom na Salzburg v čase o 15,15 hod. Matka túto skutočnosť nahlásila okamžite polícii. Mladého muža však nenašli,“ uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková. Muž sa nenašiel ani po vykonaní previerok polície z Levíc, kde matka nezvestnosť nahlásila.

Popis osoby: nezvestný je nevidiaci, asi 184 cm vysoký, štíhlej postavy, má krátke hnedé vlasy a oči, ovláda slovenský, maďarský a anglický jazyk 

Popis oblečenia: oblečené mal modré rifle, modrú bundu s kapucňou so znakom na ľavej ruke, sivé športové topánky a modrú zimnú čiapku, mobilný telefón pri sebe nemal

Akékoľvek informácie o nezvestnom, jeho pohybe alebo pobyte je možné nahlásiť na polícií, alebo na telefónnom čísle 158. 

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre odvolalo pátranie po nezvestnom Ladislavovi Rigóovi zo Želiezoviec. Ladislava našli v Rakúsku, je v poriadku.
2 zdieľaní
Zdroj: KR PZ Nitra
Dopravný servis
Hlavná
Policajná hliadka
18:11
Hlavná
Práca na ceste
17:12
Chrenovská
Kolóna
16:17
Dražovce
Dopravná nehoda
16:15
Novozámocká
Policajná hliadka
16:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.