26 október 2017 - 15:14

Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po troch ženách

Foto: Polícia žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po troch ženách
Galéria: 3 fotky
Foto: KR PZ Nitra

Jednou z nich je už rok nezvestná 27-ročná Réka Pólya z Nýroviec (okres Levice).

Popis osoby a oblečenia : nezvestná je asi 172 cm vysoká, plnoštíhlej postavy, s hnedými očami a s okrúhlou tvárou, naposledy mala oblečené tmavomodré rifle, sivý pulóver a oranžový kabát. V čase vzniku nezvestnosti mala hnedé vlasy po lopatky, ovláda slovenský a maďarský jazyk.

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre informuje, že na základe zverejnených informácií bola nezvestná osoba Réka Pólya vypátraná.

Od septembra tohto roku je nezvestná aj 14-ročná Lolita Gyönyörová z Horných Túroviec. Mladé dievča ušlo zo zariadenia, kde má súdom určený pobyt. Do dnešného dňa sa polícii nepodarilo, napriek veľkému počtu zrealizovaných previerok mladú dievčinu nájsť.

Popis osoby a oblečenia: nezvestná je asi 160 cm vysoká, štíhlej postavy, má hnedé vlasy po plecia, naposledy mala oblečené bielo-čierne pásikavé tričko a čierne legíny.

„Na 37 ročnú Naďu Rafaelovú z Nitry vydal Okresný súd v Nitre príkaz na zatknutie pre trestný čin ohrozovania mravnej výchovy mládeže,“ uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

V prípade získania akýchkoľvek informácií k pobytu alebo pohybu dvoch nezvestných a jednej hľadanej ženy je možné podať polícii na ktoromkoľvek policajnom oddelení, alebo na tiesňovej linke č.158.


Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.

2 zdieľaní
Zdroj: KR PZ Nitra
Dopravný servis
Novozámocká
Iné nebezpečenstvo
17:12
R1 - Malanta
Prekážka na ceste
18:10
Novozámocká
Práca na ceste
15:13
Novozámocká
Policajná hliadka
14:12
Novozámocká
Práca na ceste
11:18
Zobraziť aktuálne hlásenia