COVID-19 info   |   Mobilné odberné miesta

07 december 2017 - 15:22

Nové klzisko v Želiezovciach. K dispozícií bude až do 8. januára.

Foto: Nové klzisko v Želiezovciach. K dispozícií bude až do 8. januára.
Foto: ilustračné

Od 8. decembra do 8. januára bude k dispozícií na námestí sv. Jakuba s rozlohou 200 metrov štvorcových nové klzisko. V piatok 8. decembra ho slávnostne otvorí primátor mesta Ondrej Juhász. Pri jeho využívaní je však potrebné dodržiavať určité pravidlá.

Základným pravidlom je, že na klzisko je možné vstupovať len v kurčuliach, samostatne môžu na klzisko vstupvať len osoby staršie ako 6 rokov. Korčuliari musia byť zdravotne v poriadku, nesmú byť pod vplyvom alkoholu či omamných látok. Je potrebné si uvedomiť, že na klzisku je každý na vlastnú zodpovednosť. 

Samozrejme, treba sa riadiť pokynmi dozorcu a dodržiavať smer korčuľovania. Na klzisku sa nesmie jesť ani piť, naháňať či guľovať sa, podrážať ostatných korčuľujúcich, používať hokejky, puky alebo loptičky, znečisťovať plochu, skákať cez mantinely alebo na nich sedieť a podobne. Všetky pravidlá budú na klzisku zreteľne vystavené a kto ich nebude dodržiavať, bude z klziska vykázaný.

Klzisko bude otvorené každý deň okrem sviatkov, počas pracovných dní od 14:00 do 20:00 hod, počas prázdnin od 10:00 do 20:00 hod. (okrem 26. decembra keď bude klzisko otvorené od 12:00 hod.)8 reakcií
Zdroj: zeliezovce.sk

Dopravný servis
Chrenovská
Prekážka na ceste
20:10
Novozámocká
Policajná hliadka
19:18
Hlavná
Policajná hliadka
18:15
Novozámocká
Policajná hliadka
17:13
Novozámocká
Práca na ceste
16:18
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina


Program nie je dostupný.

Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.