12 apríl 2018 - 12:06

Tieto neplnoleté dievčiny odišli z nápravného centra, jedna je tehotná a druhá si vzala malé dieťa

Foto: Tieto neplnoleté dievčiny odišli z nápravného centra, jedna je tehotná a druhá si vzala malé dieťa
Foto: KR PZ Nitra

Od utorka 10. apríla nitrianski policajti pátrajú po dvoch nezvestných dievčatách, ktoré odišli z Reedukačného centra v Zlatých Moravciach. 

16-ročná Barbora Pušková (na fotografii vpravo) z Polomky je vysoká asi 163 cm, má čierne vlnité vlasy a na predlaktí ľavej ruky má vytetované písmená. V čase odchodu mala na sebe oblečené čierne tričko a legíny. Barbora je vo vysokom štádiu tehotenstva.  

17-ročná Viera Vašková (na fotografii vľavo) zo Senice je vysoká asi 167 cm, má dlhé hnedé vlasy a je zavalitej postavy. Oblečené mala čierne tričko, čierne legíny a zelený sveter. Viera si so sobou vzala aj svojho dvojmesačného syna Mariána.  

„Policajti do dnešného dňa vykonali množstvo previerok na miestach o ktorých bol predpoklad, kde by sa mohli zdržiavať. Taktiež boli kontaktovaní príbuzní a boli vykonané previerky aj v mieste trvalých bydlísk. Pátranie po oboch nezvestných pokračuje. Touto cestou žiadame o pomoc pri pátraní  aj verejnosť. Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli pri zistení miesta pobytu nezvestných oznámte na čísle 158,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Nitre Božena Bruchterová.

Nulový podiel finančných skupín má nulový vplyv na redakčný obsah.
Sme jedným z mála skutočne nezávislých médií v Žiline.

24 zdieľaní
Zdroj: KR PZ Nitra
Dopravný servis
Hlavná
Policajná hliadka
17:15
Hlavná
Policajná hliadka
16:16
Hlavná
Policajná hliadka
15:15
Hlavná
Práca na ceste
15:12
Hlavná
Policajná hliadka
11:12
Zobraziť aktuálne hlásenia