COVID-19 vývoj situácie v kraji

08 august 2017 - 12:40
INZERCIA

Portál jaRealitka.sk mení spôsob nákupu aj predaja nehnuteľností, prvoradí sú ľudia

V živote sa väčšina z nás ocitne aspoň raz v situácii, kedy potrebuje predať alebo kúpiť nehnuteľnosť, a zároveň sa nepopáliť. Turbulentný realitný trh predstavuje pre väčšinu laikov veľkú neznámu, ceny bytov sú dlhodobo na maxime a od nich sa odvíjajúce provízie realitných maklérov dávajú tušiť, že kúpiť či predať nehnuteľnosť výhodne bude zložité.

A práve zložitý proces, spolu s províziami pre maklérov, sa rozhodla zjednodušiť partia mladých Žilinčanov so skúsenosťami v realitnej oblasti. Novinka v podobe revolučného portálu jaRealitka.sk zjednodušuje a najmä výrazne zlacňuje predaj nehnuteľností, pričom poskytuje bežným ľudom oveľa väčšiu kontrolu nad celým procesom.„Chceme meniť tvár realitného biznisu nielen na Slovensku a pomáhať ľuďom pri predaji a kúpe nehnuteľností. Nástrojom ako toto docieliť je práve portál jaRealitka.sk, ktorý sme s týmto cieľom založili a darí sa nám ho napĺňať relevantnými ponukami súkromných inzerentov,“ popisuje Filip, jeden zo zakladateľov.

Predať rýchlo, jednoducho, efektívne ale najmä výhodne - pre Vás

Práve dlhoročné pôsobenie v realitnom biznise prinútilo tím jaRealitka.sk stvoriť portál, v ktorom by boli ľudia chránení pred mnohými nekalými praktikami. Novinkou ponúkajú svoj pohľad na to, ako by sa mali nehnuteľnosti predávať v roku 2017, keďže samotný proces už roky nepokročil.

„Vnímame to, že realitný trh je dnes presýtený a je bežné sledovať praktiky, ako vkladanie a úprava inzercie bez súhlasu majiteľa, neaktuálne ponuky s rozličnými cenami a neprofesionálny prístup maklérov. Smutné je na tom to, že v konečnom dôsledku na to dopláca predávajúci aj kupujúci,“ opísal situáciu Filip. „Našimi základnými piliermi je jednoduchosť používania portálu, rýchlosť predaja (zverejnením na inzertných portáloch a zabezpečením viditeľnosti ponuky) a úspora času a prostriedkov predávajúceho a kupujúceho,“ dodáva.

Cena nehnuteľnosti by nemala rozhodovať o provízii, platí sa za rovnaké služby

Cieľom portálu je poskytnúť predávajúcemu kompletný servis a poradenstvo počas celého predaja. S cenami služieb, ktoré sú zlomkom oproti maklérskym províziam, tak viete predať svoju nehnuteľnosť spoľahlivo a zároveň ušetriť. Samozrejmosťou je podpora pri predaji vo forme dostupných zmlúv, dokumentov aj poradenstva.

„Poplatok je jednorázový a vždy vo výške 189€. Platíte ho teda iba jeden krát a je jedno, či predávate garsónku za 50 000 € alebo vilu za 500 000 €. Navyše tento poplatok platíte až po úspešnom predaji nehnuteľnosti. Je v ňom zahrnutá celá naša spolupráca s klientom, od pridania inzerátu, cez jeho zverejnenie na najnavštevovanejšie inzertné portály, pomoc počas celého procesu predaja  a príprava všetkých potrebných zmlúv a dokumentov,“ spresňuje Filip.

Celý proces toho, ako predať nehnuteľnosť bez makléra cez jaRealitka.sk najlepšie ilustruje nasledovné video:
Neváhajte a predajte Vašu nehnuteľnosť cez portál jaRealitka.sk

 
Dopravný servis
Kmeťova
Stacionárny radar
08:17
Kmeťova
Policajná hliadka
08:15
Novozámocká
Kolóna
08:12
Chrenovská
Stacionárny radar
07:15
Dražovce
Uzavretá cesta
03:11
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.