12 jún 2018 - 11:41
Juraj Kristek

Mladý muž po zatknutí spáchal v cele samovraždu, nebol to jeho prvý pokus vziať si život

Foto: Mladý muž po zatknutí spáchal v cele samovraždu, nebol to jeho prvý pokus vziať si život
Foto: ilustračné

27-ročný muž, ktorý skončil za mrežami za lúpež a porušovanie domovej slobody spáchal v cele policajného zaistenia v Komárne samovraždu. Prípad už preveruje Inšpekcia Ministerstva vnútra. Rodina 27-ročného Edmunda sa neskôr dozvedela, že spáchal samovraždu. „V cele predbežného zaistenia bol pre lúpež a porušovanie domovej slobody,“  uviedol hovorca Ministerstva vnútra SR Petar Lazarov.

Edmund v CPZ-ke nebol po prvýkrát, pred 4 rokmi sa tu ocitol za krádež. Polícii však ušiel cez okienko na cele. Pri prenasledovaní si zo stánku vzal nôž a začal si rezať ruky, no policajti mu v tom zabránili. V polovici mája tohto roka sa opäť pokúsil siahnuť si na život.

Zhodou okolností tejto osobe hliadka policajného zboru v Komárne zachránila pred necelým mesiacom život, keď sa táto osoba snažila skočiť z mosta do rieky Váh,” dodal Lazarov.  Keďže bol agresívny, v cele mu založili spútavacie raťazové pásy, aby nikomu neublížil. Poležiačky si však reťaz obtočil okolo krku a kopol nohami. Kto mal nad zadržaným dohliadať okrem bezpečnostnej kamery bude predmetom vyšetrovania. 
Zdroj: noviny.sk

Dopravný servis
Chrenovská
Jama na ceste
17:18
Chrenovská
Prekážka na ceste
17:15
R1a
Prekážka na ceste
15:13
Hlavná
Zver pri ceste
23:13
Novozámocká
Policajná hliadka
22:16
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.