19 október 2017 - 15:33
Juraj Kristek

Volejbalisti VKP na víťaznej vlne, porazili aj Myjavu

Foto: Volejbalisti VKP na víťaznej vlne, porazili aj Myjavu
Foto: svf.sk

VKP Bystrina SPU Nitra si aj v 6. kole extraligy pripísal víťazstvo, keď porazil TJ Spartak Myjava. Po víťazstve si tak upevnili prvú pozíciu v tabuľke. 

TJ Spartak Myjava - VKP Bystrina SPU Nitra 1:3 (-22, -16, 22, -18)

Rozhodovali: Juráček a Gerboc

Nitra: Wawrzyńczyk 17, Horník 10, Rehák 12, Menner, Kašper 9, Zaťko 4, libero Malina, striedali Ogurčák, Porubský, Gera.

V zápase, v ktorom bolo jasným favoritom družstvo Nitry sa skončilo podľa očakávaní. Domáci v určitých fázach duelu výborne servovali a tým robili Nitranom problémy na prihrávke a v následných útokoch. Nitra bola lepším družstvom v celom zápase a urobila aj menej nevynútených chýb. Domácim stačil ich výkon na zisk len jedného setu. 

Vyjadrenia trénerov po stretnutí:

Ľuboslav Šalata (Myjava): „O víťazstvo v prvom sete sme sa pripravili vlastnou naivitou. Nitra dominovala počas celého zápasu hlavne v obrane na sieti. K zisku tretieho setu sme si výrazne pomohli kvalitným podaním. Niektorí naši hráči budú musieť výrazne pridať, aby boli prospešný pre hru tímu.“

Marek Kardoš (Nitra): „Pred týmto zápasom sme sa pripravovali na servis domácich, ktorým vedia ublížiť súperovi. Ale aj tak sme dostali od súpera veľké množstvo priamych bodov zo servisu a s tým nie som spokojný. V ostatných činnostiach to bolo v poriadku.“ 

Tabuľka po šiestich kolách


 
Zdroj: volejbalnitra.sk

Dopravný servis
Dražovce
Dopravná nehoda
16:18
Novozámocká
Kolóna
16:17
R1a
Prekážka na ceste
16:16
Chrenovská
Stacionárny radar
16:15
Hlavná
Policajná hliadka
16:12
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.