FOTO: Dve ženy pátrajú po vodičoch, ktorí im na Klokočine a v Janíkovciach poškodili autá a ušli


FOTO: Dve ženy pátrajú po vodičoch, ktorí im na Klokočine a v Janíkovciach poškodili autá a ušli
Galéria: 3 fotky
Foto: Facebook/Katarina Krupova-sabikova/Lucia Milová

Ak spôsobíte škodu na zaparkovanom vozidle, je potrebné kontaktovať majiteľa auta alebo políciu. Ak z miesta udalosti odídete, bude to klasifikované ako dopravná nehoda. Niektorí ľudia v Nitre však o tom zrejme nevedia. 

Na sociálnych sieťach sa nedávno objavili dva príspevky, v ktorých ľudia prosili o pomoc s nájdením osoby, ktorá poškodila ich auto.

Katarína zverejnila fotku čierneho BMW so zničeným nárazníkom. „Nevidel dnes niekto milého vodiča, ktorý buchne do cudzieho auta a odíde si,“ pýtala sa obyvateľov Klokočiny. Jej auto malo stáť na ulici Partizánska.


Na ulici Matušincova v mestskej časti Janíkovce zas niekto nacúval do zaparkovaného auta pred domom a zanechal na ňom poriadne škrabance. Lucia uviedla, že by malo ísť o vodiča Boltu, čo im potvrdil aj jeden svedok. 

„S najväčšou pravdepodobnosťou ide o Citroen C4 Grand Picasso tmavej farby. Pán pracuje ako vodič Boltu - robí aj dovoz jedla cez wolt/bistro.sk, či bolt food,” napísala. Je dosť pravdepodobné, že pri náraze sa poškodilo aj jeho auto a zadný bok spolujazdca bude mať odretý.

Lucia zároveň poprosila ľudí, aby jej poslali „ešpézetku“, ak by takéto auto niekde zahliadli. „Nič by sa nebolo stalo, keby pán z miesta nehody neodišiel bez doriešenia veci,“ dodala nahnevaná majiteľka vozidla.

Podporte nezávislé spravodajstvo a získajte web bez reklám.

Podporiť

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: