Policajti dali stopku ďalšiemu drogovému dílerovi, klientelu mal v Zlatých Moravciach


Foto: Policajti dali stopku ďalšiemu drogovému dílerovi, klientelu mal v Zlatých Moravciach Foto: Facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj

Polícia v Zlatých Moravciach klepla po prstoch ďalšiemu drogovému dílerovi. Keď policajti počas služby prechádzali obcou Žitavany, na ulici Kamenná spozorovali „starého známeho“. 24-ročný muž bol známy svojou drogovou minulosťou a len nedávno mu skončila podmienka. 

Policajti sa preto rozhodli muža skontrolovať a vyzvali ho, aby preukázal svoju totožnosť.

„Po celý čas sa správal nervózne a javil známky požitia návykovej látky. Hliadka sa ho spýtala, či má pri sebe veci súvisiace s trestnou činnosťou, na čo uviedol, že áno,“ uviedla nitrianska krajská polícia na sociálnej sieti a dodala, že mladík zásoboval viacerých klientov v meste. Pri sebe mal aj sklenený pohár, ktorý obsahoval sušenú zelenú rastlinu. 

Podrobili ho tiež dychovej skúške, no tá dopadla negatívne. Muž bol obmedzený na osobnej slobode a boli s ním vykonané ďalšie procesné úkony. Vo veci už bolo začaté trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť a veci, ktoré vydal, poputujú na expertízne skúmanie,“ dodala polícia. 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu