Záhada okolo nehody Dominiky, ktorá študuje v Nitre. Bojuje o život a rodina chce vedieť, čo sa stalo


Foto: Záhada okolo nehody Dominiky, ktorá študuje v Nitre. Bojuje o život a rodina chce vedieť, čo sa stalo
Galéria: 3 fotky
Foto: https://www.facebook.com/Tidlipip/photos

Čo sa stalo v osudný deň? Polícia najskôr žiadala pomoc pri stotožnení mladej ženy, ktorú našli zakrvavenú a nevládnu v podchode v Novom Meste nad Váhom, pár dní na to hľadá rodina svedkov zvláštnych okolností, za ktorých sa mala Dominika dostať do kritického stavu na ARO.

Rodina predpokladá, že jej niekto ublížil. Tridsaťdva ročná žena, ktorá študuje na filozofickej fakulte v Nitre, mala ísť z Bratislavy do Nového Mesta nad Váhom na oslavu kamaráta, kam ju doviezol manžel. Namiesto oslavy však skončila mladá športovkyňa v nemocnici v kritickom stave, kde je doteraz po vážnej operácii. „Má opuch mozgu, krvácanie, má za sebou dve operácie hlavy. Má polámané stavce, rebrá, odtrhnutú slezinu i prepichnuté pľúca. Je to veľmi vážne,“ potvrdila sestra Sarah pre Nový čas.


Posledným človekom, s ktorým mala žena byť, bol kamarát, ku ktorému išla na byt oslavovať, no ten tvrdí, že sa mu stratila v obchode a viac ju nevidel. Neskôr zachytili ženu kamery ako sa potáca pri podchode, kde ju našli v kaluži krvi okoloidúci. Jej sestra denníku potvrdila, že správy, ktoré jej posielala cez sociálne siete, boli prečítané, až keď Dominika bola v nemocnici a nemala sa ako k telefónu dostať.

Príbuzní začali mať podozrenie odkedy sa im Dominika neozvala. “Vážne sme sa však začali znepokojovať až vo štvrtok, kedy už manžel mojej sestry a môj syn išli na políciu nahlásiť jej nezvestnosť” píšu na sociálnych sieťach príbuzní. O pár hodín však už mladá žena bojovala o život. Čo všetko sa však stalo predtým je záhada.  

Zvláštne okolnosti prípadu vyvolávajú rôzne reakcie a konšpirácie. Existuje mnoho možností, čo sa Dominike mohlo stať. Rodina vylúčila možnosť, že by išlo o neúspešný pokus o samovraždu. Neverí, že by mali také vážne zranenia po celom tele, aj keď sa most nachádza vo výške šiestich metrov nad cestou.

Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo


Prečítajte si viac: