- 22. október 2024 o 19:50
Deti z materskej školy v Prievidzi prišli o obľúbenú učiteľku Vierku. Posledná rozlúčka bude v Nitre
V piatok 18. októbra vo veku 64 rokov zomrela Viera Brušková, učiteľka na Materskej škole (MŠ) Cesta VI. Clementisa v Prievidzi. Kolektív MŠ sa to dozvedel len včera, v pondelok 21. októbra, kedy o tom informoval na sociálnej sieti. Z tohto dôvodu v škôlke zrušili aj pripravovanú akciu ŠARKANIÁDA.
Na zosnulú spomínajú mnohí. „Och, tak skvelá pani učiteľka. Už sme sa tešili na budúci rok, že sa v škôlke stretneme a zas pokecáme a posmejeme sa. Hrozná správa. Úprimnú sústrasť celej rodine,“ napísala Simona.
„Aaach, to je veľmi smutná správa. Skvelá, stále usmiata, empatická Pani učiteľka ... ach.... úprimnú sústrasť celej rodinke, aj celému kolektívu v škôlke... veľmi nás to mrzí...“ smúti Lucia.
„Úprimnú sústrasť. Vierka bola výborná pani učiteľka, milá, empatická, deti ju mali veľmi radi. Je nám to veľmi ľúto,“ vyjadrila sa Lenka.

Foto: Rozprávkovo, MŠ Ul. V. Clementisa Prievidza
Rodina, priatelia a blízki sa so zosnulou naposledy rozlúčia v utorok 22. októbra o 15:00 hod. v Dome smútku na cintoríne sv. Cyrila a Metoda v Nitre.
Minútky zo Slovenska
- 25.04. VIDEO: Futbalové ihrisko v Stupave obsadila večer nečakaná tréningová zostava. Čo na to domáci klub?
- 25.04. OhniskO Fire Dining & Brew Bar sa zaradil sa medzi najlepšie reštaurácie. Ktoré ďalšie košické podniky excelovali?
- 25.04. FOTO: Ján Balciar, ktorý šéfoval tajným, predáva svoju luxusnú chatu v Nízkych Tatrách, jej cena aj vzhľad vás prekvapí
- 25.04. Od 1. mája platí zákaz alkoholu aj pre spolujazdcov. Pokuta až 650 €, no platí dôležitá výnimka
- 25.04. FOTO: Mesto Prešov plánuje komplexnú rekonštrukciu Slovenskej ulice. Ilustračné vizualizácie pohoršili obyvateľov
- 25.04. FOTO: Trnavčania spomínajú na podniky, ktoré im v meste najviac chýbajú. Na ktoré nedajú dodnes dopustiť?
- 25.04. Dievčatku spadla zmrzlina na zem skôr, než si ju stihla vychutnať. Takúto reakciu košickej zmrzlinárne nečakali...
- 25.04. Neviete, kam sa vybrať na výlet? Na Podpoľaní stojí unikát, ktorý inde len tak nenájdete
- 25.04. Podozriví asfaltéri sa opäť objavili pri Žiline. Varuje pred nimi obec, na čo si dať pozor?
- 25.04. Mladý talent a obrovský úspech! Prešovčanka ovládla Európu, z majstrovstiev v bojovom športe si nesie zlato aj striebro
- 25.04. Obyvatelia Podhradovej sa hnevajú na starostu, my nepatríme k Severu? Pozývajú ho, aby sa k nim prišiel pozrieť
- 25.04. VIDEO: Chodci nečakane vbehli pred autobus v Bratislave, šofér len tak dobrzdil a vzápätí sa strhla vulgárna hádka
- 25.04. Patrika zaujal muž v kostýme čarodejníka. Bystrický Harry Potter je medzi miestnymi dobre známy
- 25.04. Drzosť v Borskom Svätom Jure: Šofér dal auto do opravy, mechanik mu ho za chrbtom predal, cena vyráža dych
- 25.04. FOTO: Pálenie Ďura je na Považí stále živým zvykom. Pozrite sa, kde všade túto tradíciu môžete zažiť