V Nitre by mali postaviť nový obytný komplex, ponúkne viac ako 100 bytov v dobrej lokalite


Foto: V Nitre by mali postaviť nový obytný komplex, ponúkne viac ako 100 bytov v dobrej lokalite Foto: panoramanitra.sk/

Obytný komplex Panorama je koncipovaný tak, aby spĺňal náročné kritéria moderného bývania s kombináciou mestského života, krásneho prostredia a unikátneho výhľadu na mesto. Pohodlie domova bude spojené s príjemným okolím v blízkosti centra mesta a prírody. Uzatvorený komplex poskytuje bezpečie a pohodlie pre obyvateľov.  

Obytný komplex je ohraničený ulicami Kmeťova a Golianova na pomedzí mestských častí Čermáň, Šúdol, Klokočina, a tak pôsobí ako bývanie zasadené do prostredia rodinných domov. Panorama ponúka kompletnú infraštruktúru a skvelú občiansku vybavenosť. Lokalita poskytuje výborné napojenie na hlavnú dopravnú infraštruktúru mesta. Autom sa presuniete do centra za 5 až 8 min a na diaľničný obchvat R1 za 4 min. 

Komplex pozostáva z troch blokov A, B, C, a ich výstavba bude prebiehať v troch časových fázach.  Jej začiatok je naplánovaný na leto 2018. Komplex ponúkne: 

  • 124 nových bytových jednotiek (1 až 4 izbových) 
  • 166 parkovacích miest (149 v podzemných garážach a 17 exteriérových miest)
  • pivničné priestory
  • polyfunkčné športovisko a súkromnú príjazdovú cestu

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: panoramanitra.sk/