Colníci organizujú zbierku pre pozostalých v súvislosti s tragédiou pri ktorej zahynula staršia žena


Foto: Colníci organizujú zbierku pre pozostalých v súvislosti s tragédiou pri ktorej zahynula staršia žena

Dnes sme vás informovali o vážnej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol jeden ľudský život. V nedeľu podvečer sa colníci na služobnom aute zrazili s automobilom KIA, v ktorom sedeli 4 cestujúci (dvaja muži, jedna žena a dieťa).

Traja colníci z CÚ Nitra sa v rámci výkonu svojej práce presúvali služobným autom a podľa dostupných informácií vodič auta počas jazdy identifikoval, že nemá dostatočnú brzdnú dráhu pred vozidlom pred ním a tak v snahe vyhnúť sa zrážke strhol volant do protismeru. Tam sa však zrazil s oproti idúcim automobilom KIA Ceed, v ktorom sedeli 4 osoby.

Žena vo veku 66-rokov po kolízii s autom colníkov prišla o život. Príčinu tragickej nehody vyšetruje polícia. „Je to obrovská tragédia. Chcem vyjadriť úprimnú sústrasť pozostalej rodine. Urobím všetko preto, aby sme im v týchto ťažkých chvíľach pomohli,“ uviedol prezident finančnej správy František Imrecze.  

Finančná správa, ale najmä colníci začali organizovať zbierku na podporu pozostalých obete tejto tragickej dopravnej nehody. Vedenie finančnej správy je v kontakte s políciou, aktívne sa zaujíma aj o zdravotný stav hospitalizovaných. 


Prečítajte si viac:Zdroj: financnasprava.sk