Polícia po tejto dôchodkyni pátra už tri dni, rodine ani príbuzným sa od pondelka neozvala


Foto: Polícia po tejto dôchodkyni pátra už tri dni, rodine ani príbuzným sa od pondelka neozvala Foto: KR PZ Nitra

KR PZ v Nitre informuje: Dňa 30.5.2018 v čase okolo 11:00 bola nezvestná žena pri pátracej akcii v Šahách pri brehu, v rieke Ipeľ policajtmi nájdená bez známok života. Obhliadajúci lekár predbežne vylúčil cudzie zavinenie. U nebohej bude vykonaná pitva, ktorá určí príčinu smrti. V danej veci bolo prijaté oznámenie, ktoré preverujeme ako podozrenie z prečinu usmrtenia.

Polícia zo Šiah od pondelka 28. mája pátra po 70-ročnej dôchodkyni z obce Demandice. Doposiaľ preverili okolie obce, parky, opustené budovy, autobusové stanice, zdravotnícke zariadenia a miesta, kde by sa nezvestná pravdepodobne mohla zdržiavať.

Polícia v hľadaní pokračuje a aj prostredníctvom médií žiada o pomoc pri pátraní po 70-ročnej Margite Sarokovej z Demandíc. Dôchodkyňa odišla z domu v pondelok 28. mája okolo obeda a odvtedy sa nikomu z príbuzných neozvala.  

  • Popis osoby: je vysoká asi 165 cm, štíhlej postavy, má krátke šedivé vlasy a zelené oči 
  • Popis oblečenia: v čase odchodu mala oblečené nohavice čiernej farby, zelenú vestu, svetlú košeľu a obuté mala hnedé poltopánky

„Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli pri pátraní môžete oznámiť na čísle 158, alebo na ktoromkoľvek oddelení Policajného zboru,“ uviedla hovorkyňa KR PZ v Nitre Božena Bruchterová. 


Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Nitra