• 17. september 2025 o 19:47

V Topoľčanoch sa utopila 67-ročná žena, zrejme sa pošmykla a spadla do miestneho potoka

Foto: V Topoľčanoch sa utopila 67-ročná žena, zrejme sa pošmykla a spadla do miestneho potoka
Foto: Reprofoto: TV JOJ

V Topoľčanoch došlo v stredu dopoludnia k tragédii. Do miestneho potoka vedľa cyklotrasy spadla 67-ročná žena, ktorá sa utopilaPodľa predbežných zistení polície sa zrejme pošmykla a následne spadla do vody. Privolaní záchranári jej už nedokázali pomôcť, informovala televízia JOJ.

Bezvládne telo vo vode si všimli náhodní okoloidúci, ktorí okamžite zalarmovali políciu aj záchranárov. Lekár však napokon musel konštatovať úmrtie. „Na miesto sa dostavil obhliadajúci lekár, ktorý nariadil vykonať pitvu,“ uviedol hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru (PZ) v Nitre Tomáš Havetta. 

Presné okolnosti ženinej smrti už vyšetruje polícia. Na mieste zaistili aj stopy a prehľadali okolie. „Polícia vykonala na mieste potrebné úkony a v tejto chvíli nie je možné poskytnúť bližšie informácie,“ dodal Havetta.

Minútky zo Slovenska