Záujemcovia o prácu šoféra MHD si budú môcť v Nitre vyskúšať jazdu autobusom


Foto: Záujemcovia o prácu šoféra MHD si budú môcť v Nitre vyskúšať jazdu autobusom Foto: arriva.sk

Prepravná spoločnosť Arriva pozýva záujemcov a záujemkyne o prácu vodiča z Nitry a blízkeho okolia na skúšobnú jazdu autobusom. Možnosť majú všetci, čo už dosiahli vek 21 rokov a sú vlastníkmi vodičského oprávnenia skupiny B. 

Ukážkový deň práce v prepravnej spoločnosti sa uskutoční parkovisku pred areálom výstaviska Agrokomplex v sobotu 28. októbra 2023 od 9:00 hod. do 14:00 hod. Arriva chce vážnym záujemcom o prácu pomôcť s financovaním získania vodičského oprávnenia skupiny D, kvalifikačnej karty vodiča a v prípade potreby aj s ubytovaním. Úspešných adeptov čakajú rôzne benefity, ktoré môžu uplatniť aj ich rodinní príslušníci. 

Raz vidieť a zažiť je viac, ako mnohokrát počuť. Aj preto sme sa rozhodli pripraviť tento skúšobný deň,“ vysvetlil generálny riaditeľ spoločností Arriva Nitra a Arriva Nové Zámky Silvester Zemes. Zároveň dúfa, že zážitok prinesie do firmy nových kolegov a kolegyne. 

Všetky informácie o voľných pracovných miestach možno nájsť na oficiálnom webe spoločnostiSprávy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu