FOTO: Tragická bodka za Dušičkami v Ivanke pri Nitre, pod kolesami auta zahynula chodkyňa


FOTO: Tragická bodka za Dušičkami v Ivanke pri Nitre, pod kolesami auta zahynula chodkyňa Foto: Facebook/Polícia SR - Nitriansky kraj

V nitrianskom okrese sa na Sviatok všetkých svätých odohrala tragédia. Záchranné zložky boli v poobedných hodinách privolané na miesto dopravnej nehody, ku ktorej došlo na Novozámockej ulici v Ivanke pri Nitre.

„72-ročný vodič vozidla Mercedes z doposiaľ presne nezistených príčin narazil do 80-ročnej chodkyne, ktorá prechádzala cez cestu mimo priechodu pre chodcov,“ uviedla polícia na sociálnej sieti.

Žena utrpela zranenia, ktorým, žiaľ, pri prevoze do nemocnice podľahla. Šofér bol podrobený dychovej skúške na alkohol, výsledok bol negatívny. 

Facebook/Polícia SR - Nitriansky krajOkolnosti dopravnej nehody, miera jej zavinenia a presná príčina sú predmetom vyšetrovania nitrianskej dopravnej polície. Tá zároveň vyzvala prípadných svedkov, aby ju o podrobnostiach nehody informovali na čísle 158.
Slobodné a nezávislé médiá sú kľúčové pre demokraciu. Nepodliehajú vplyvu politikov ani záujmových skupín, čo im umožňuje objektívne a pravdivo informovať verejnosť.

Podpora slobodných médií je investíciou do transparentnej a spravodlivej spoločnosti.

Podporiť nezávislé spravodajstvo

Dočítať článok zadarmo

Prečítajte si viac: