Pohodlie a zdravý spánok nielen počas vianočných prázdnin


Foto: Pohodlie a zdravý spánok nielen počas vianočných prázdnin

Ak už teraz rozmýšľate, čo zmeniť s príchodom nového roka a Vianoc, začnite od svojho domova. Postarajte sa o útulné a pohodlné miesto na spanie, pretože to je kľúčom k vašej výkonnosti, energii a dobrej nálade. Urobte tieto Vianoce niečo pre pohodlnejší spánok!

Aby bolo každé ráno veselé a odpočinok po oslave pokojný, vyberte si darčeky, ktoré sa budú v spálni navzájom dopĺňať. Ideálnym párom k tomu bude ortopedický matrac a mäkká posteľná bielizeň.

Benab.sk sú odborníci vo svete kvalitných matracov, pri ktorých si stopercentne oddýchne duša aj telo! Ortopedický matrac Benab King je garanciou úplného zotavenia po veselej vianočnej oslave. Matrac Benab King je odpoveďou na vaše túžby po pokoji a komforte. Svojou inovatívnou konštrukciou a kvalitnými materiálmi ponúka špičkový spánkový zážitok.

Benab King disponuje pamäťovou penou, ktorá reaguje na telesné teplo a prispôsobuje sa tvaru vášho tela. Táto technológia zabezpečuje optimálnu podporu a odľahčenie tlaku, čo je kľúčové pre kvalitný a pohodlný spánok. S jadrom rozdeleným do 7 zón sa matrac prispôsobuje rôznym častiam vášho tela. Poskytuje presne takú podporu, akú potrebujete na krku, chrbte, bedrách a nohách. Tento prístup k ergonómii zaisťuje správne držanie tela počas celej noci.

Benab King je vyrobený z HR studenej peny. Bez ohľadu na vaše alergie si môžete byť istí, že každý spánok na tomto matraci je čistý a bezpečný.

Matrac je navrhnutý s ohľadom na ergonómiu, zabezpečujúc, že vaše telo je v správnej polohe počas spánku. To nielenže prispieva k vášmu pohodliu, ale tiež k zdraviu a vitality .K matracu sa budú perfektne hodiť vianočné flanelové obliečky od TiaHome. Takáto látka je príjemná na dotyk, aby ste sa cítili ako na obláčiku!

Flanel a 100% česaná luxusná bavlna, ktorá príjemne zahreje. Zároveň dokonale prepúšťa vzduch, takže vám nebude príliš teplo a nebudete sa dusiť. Taktiež jemnosť flanelu sa každým praním zvyšuje. Vlákna sa nenaťahujú a farba nevybledne.

Látka je hypoalergénna, takže je ideálna pre deti a ľudí s citlivou pokožkou. Materiál poteší jednoduchosťou prania, pretože flanel a bavlna nedovolia špine preniknúť hlboko do vlákien a odpudzovať prebytočnú vlhkosť. Flanelové obliečky s vianočnou potlačou dotvoria atmosféru v spálni a zahrejú v zimných mesiacoch.

Už dlho snívate o kvalitnom každodennom odpočinku? Darujte ho ako darček na Vianoce a doprajte si to najlepšie! Určite to stojí za to!


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok