Elegancia v mestskom štýle - pracovné outfity na zimu od značky TATUUM


Foto: Elegancia v mestskom štýle - pracovné outfity na zimu od značky TATUUM

Zima predstavuje pre milovníkov módy výzvu - ako skĺbiť štýl s praktickosťou, aby sa človek nestratil v húštine vrstiev oblečenia? Značka TATUUM prichádza s riešeniami, ktoré nielen pohrejú, ale aj zvýraznia individuálny štýl. Dnes predstavujeme najmodernejšie pracovné outfity, ktoré možno ľahko skombinovať s oblečením z našej zimnej kolekcie.

Klasika v modernom šate

Neexistuje viac univerzálnejšia časť šatníka ako klasický vlnený kabát. V kolekcii TATUUM nájdete modely s jednoduchými, oversized strihmi, ktoré sa skvele kombinujú s elegantnými nohavicami s vysokým pásom. Pod kabát sa hodí teplý rolák, ktorý nielen zahreje, ale tiež dodá triedu každému outfitu.

Sloboda v elegantnom štýle

Musí práca v kancelárii znamenať vzdať sa pohodlných kúskov? Absolútne nie! Oversized svetre sú must-have tejto sezóny. Vyberte si model z hrubej pleteniny a skombinujte ho s priliehavou midi sukňou. Sukne na zimu od TATUUM sú esenciou štýlu a komfortu. Stačí vstúpiť na https://www.tatuum.com/sk/ona/oblecenie/sukne/zimne-sukne, aby ste objavili modely, ktoré budú základom pre mnohé originálne outfity.

Biznis elegancia

Pre obdivovatelky klasickej elegancie odporúčame obleky v mužskom štýle. Dlhé nohavice a dobre strihaný sako sú kombinácia, ktorá nikdy nevyjde z módy. V TATUUM nájdete obleky v tlmených farbách, ktoré sa stanú základom biznisového vzhľadu. K tomu stačí hodvábna blúzka alebo minimalistický top, aby ste vytvorili outfit, ktorý urobí dojem na každom stretnutí.

Šik v detailoch

Doplnky sú bod, v ktorom môže zimný outfit naozaj zažiariť. Vlnené šále, elegantné rukavice, a tiež originálne čiapky - v TATUUM dbáme na to, aby aj najmenší prvok bol vyrobený s najväčšou starostlivosťou. Nezabudnite na kabelku, ktorá doplní vzhľad - či už veľká nakupovačka alebo malá crossbody, dôležité je, aby bola praktická a štýlová.

Vrstvy - kľúč k zimnému teplu

V zime sa počíta teplo, ale ako to dosiahnuť bez rezignácie na štýl? Obliekanie na vrstvy je odpoveď. Tenká blúzka, sveter a na to sako alebo vesta - možností je veľa. Tiež je dobré pamätať na nohavice z teplejšieho materiálu, ako je vlna alebo hrubšie džínsy.

Farba v zimnom šerote

Kto povedal, že zima znamená len monochromatickú paletu? V TATUUM veríme, že farby môžu zahriať každý najchladnejší deň. Tmavomodrá, hlboká červená alebo fľašková zelená pridajú energiu a výraznosť každému outfitu.

Pamätajte, že zimná móda nemusí byť monotónna. V TATUUM staviame na rozmanitosť, vďaka ktorej môže každá žena nájsť niečo pre seba, nezávisle od príležitosti. Elegancia spojená s pohodlím je náš recept na pracovné outfity, ktoré vám pomôžu prežiť zimné chladno vo veľkom meste. Objavte plnosť zimných možností s TATUUM a vytvorte si svoj nezameniteľný vzhľad už dnes.


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: Inzercia/PR článok