V Nitre sa o dobrú náladu seniorov starajú po celý rok. Po obľúbených októbrových podujatiach pri príležitosti Mesiaca úcty k starším sa môžu tešiť aj na novembrovú Katarínsku zábavu, na ktorej zažijú parádnu tancovačku plnú zábavy a spevu.
Uskutoční sa už tento piatok 21. novembra od 16.00 do 21.00 h v priestoroch CVČ Chrenová na Topoľovej 1. Mesto Nitra spolu s VMČ Chrenová a Janíkovce pripravili pre seniorov popoludnie plné hudby a dobrej spoločnosti.
O skvelú zábavu sa postará Ľudová hudba Halúzkovci, ktorá prinesie tradičné piesne, živé rytmy aj známe melódie, ktoré určite vytiahnu všetkých na parket. Zabezpečené bude aj občerstvenie, aby si návštevníci mohli užiť program naplno a bez starostí.
Vstup je voľný, takže sa môže pridať každý, kto sa chce zabaviť a spríjemniť si novembrový večer dobrou muzikou. „Príďte si užiť príjemný večer v spoločnosti priateľov, dobrej hudby a tanca. Tešíme sa na vás,“ odkazujú organizátori.