BijouTerrier sa rozlúči so zosnulým Sanchezom veľkým koncertom, zahrať prídu aj ďalšie známe kapely


Foto: BijouTerrier sa rozlúči so zosnulým Sanchezom veľkým koncertom, zahrať prídu aj ďalšie známe kapely Foto: Facebook/Bijouterrier

Nitriansku kapelu BijouTerrier, fanúšikov a blízkych pred niekoľkými mesiacmi zastihla mimoriadne smutná správa. Úmrtie skvelého hudobníka Petra „Sancheza“ Sanigu prišlo nečakane a príliš skoro.

„Dni ubiehajú a my sa ešte stále nevieme zmieriť s tým, že si náš kamarát Sančo s nami už nikdy nezahrá,“ napísala zarmútená kapela. Jej členovia sa s ním preto chcú rozlúčiť spoločným koncertom, teda tým, čo mal v živote najradšej - hudbou. Rozlúčkový koncert sa uskutoční už dnes, 6. apríla 2024 o 18:00 v Novej Pekárni na Rázusovej 2 v Nitre. 

Okrem skupiny BijouTerrier vystúpia aj ďalšie známe slovenské kapely, s ktorými kedysi Sanchez spolupracoval a mal k nim blízko. Česť mu príde vzdať Desmod, Zoči Voči a jeho bývalá skupina Borra. 

„Príďte si, kamaráti, s nami zaspomínať na perfektného chlapa a vynikajúceho hudobníka. Budeme sa snažiť, aby to bol pre nás všetkých nezabudnuteľný večer,“ dodala kapela v pozvánke.


Ďalšie informácie o podujatí nájdete na sociálnej sieti a lístky si môžete zakúpiť TU. Vstupné je 15 eur. 
Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu