V Nitre na Vikárskej ulici niekto poškodil autá, osoby na záberoch by mohli prispieť k objasneniu


Foto: V Nitre na Vikárskej ulici niekto poškodil autá, osoby na záberoch by mohli prispieť k objasneniu Foto: KR PZ Nitra

Nitrianska polícia prosí verejnosť o pomoc pri stotožnení osôb na záberoch. 11. januára krátko pre polnocou nastal na Vikárskej ulici v Nitre rozruch. Polícia prijala oznámenie 19-ročného muža, ktorému na zaparkovanom aute Fiat Bravo niekto poškodil čelné sklo, a spôsobil škodu za 60 eur.

30-ročnému majiteľovi vozidla Škoda Fabia niekto poškodil pravé spätné zrkadlo, pričom mu vnikla škoda viac ako 100 eur. Ďalším poškodeným vozidlom bola Škoda Yety, ktorá bola v túto noc zaparkovaná na nitrianskej ulici Palánek. Páchateľ na nej poškodil spätné zrkadlo a spôsobil škodu za 200 eur.

„Zabezpečené kamerové záznamy zachytávajú na Vikárskej ulici pohyb dvoch osôb, ktoré by mohli prispieť k objasneniu skutkov. Nitrianska polícia rieši všetky prípady ako priestupky proti majetku,“ uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková.

Akékoľvek informácie k tomuto prípadu, či k totožnosti osôb je možné podať na telefónnom čísle 158, alebo na najbližšom útvare PZ.

Správy e-mailom Zapnúť upozornenia Poslať tip Nahlásiť chybu

Zdroj: KR PZ Nitra