28 november 2017 - 15:01
Juraj Kristek

Stratili sa dvaja maloletí súrodenci! Polícia prosí o pomoc pri pátraní

Foto: Stratili sa dvaja maloletí súrodenci! Polícia prosí o pomoc pri pátraní
Foto: KR PZ Nitra
Aktuálne správy každý deň priamo na váš e-mail Odoberať newsletter

Polícia v Nových Zámkoch prijala včera 27. novembra oznámenie o nezvestnosti dvoch detí. Nezvestnými sú 14-ročná Daniela Matová a jej 15-ročný brat Július Matta.

Popis súrodencov
Daniela je asi 160 cm vysoká, štíhlej postavy, s čiernymi dlhými vlasmi, zviazanými vo vrkoči dlhom až po pás a má hnedé oči. Na seba mala oblečenú červeno-čiernu bundu, čiernu mikinu a čierne legíny, čierny šál. Obuté mala čižmy čiernej farby.

Július je asi 158 cm vysoký, štíhlej postavy, s krátkymi čiernymi vlasmi ostrihanými na číro, má hnedé oči. Na ľavej ruke pri prstoch má jazvu, a tetovanie v tvare srdca na ľavej strane hrudníka. Na sebe mal oblečený čierny kabát, čierny pulóver a modré rifle. Obuté mal modré športové topánky.

„Obe deti aktívne ovládajú slovensky a rómsky jazyk a pasívne aj maďarčinu. Odišli v sobotu 25.11.2017 asi okolo polnoci z adresy svojho prechodného bydliska v obci Obid,“ uviedla nitrianska krajská policajná hovorkyňa Renáta Čuháková. Informácie k pohybu, alebo pobytu detí je možné podať polícii na t. č. 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.Zdroj: KR PZ Nitra

Dopravný servis
R1a
Práca na ceste
21:12
Chrenovská
Prekážka na ceste
20:18
R1a
Práca na ceste
19:13
Hlavná
Prekážka na ceste
19:11
Novozámocká
Práca na ceste
18:16
Zobraziť aktuálne hlásenia
Program kina
Najbližšie podujatia

Podujatia nie sú dostupné.