Nevideli ste Klaudiu z Levíc? Na predlaktiach má tetovanie TATIANA a SARAH


Foto: Nevideli ste Klaudiu z Levíc? Na predlaktiach má tetovanie TATIANA a SARAH Foto: minv.sk

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Leviciach vyhlásilo pátranie po 27-ročnej Klaudii Horváthovej z Levíc. Žena totiž odišla z miesta bydliska a nikomu sa odvtedy neozvala, jej blízki majú preto o ňu strach. 

Nezvestná Klaudia je vysoká 160 centimetrov, štíhlej postavy, má čierne vlasy po plecia a hnedé oči. Hovorí plynule slovensky aj maďarsky a má normálnu chôdzu. Na pravom predlaktí ma tetovanie „TATIANA“ a na ľavom „SARAH“. Na ľavom zápästí má tiež tetovanie škorpióna, nad prstami ružu a na prstoch písmená. Na ľavej strane krku má vytetované LP, na krížoch číslo 3 na ležato, na pravom členku „MAREK“. V nose, v ľavom obočí jazyku a v pupku má piercing. Na ľavom zápästí má viditeľné stopy od sebapoškodzovania. 

Z domu odišla v ružovej teplákovej súprave a v tenkom bielom kabáte, obuté mala ružové tenisky. Pri sebe mala finančnú hotovosť 10 eur. 

Ak ste Klaudiu videli alebo tušíte, kde by sa mohla nachádzať, oznámte to polícii na čísle 158, prípadne kontaktujte Pohotovostný pátrací tím na čísle 0940 555 959.

 


Správy e-mailom Poslať tip Nahlásiť chybu