Ženu čakalo na sídlisku Chrenová v Nitre nepríjemné prekvapenie. Po príchode k svojmu autu zistila, že má na čelnom skle prasklinu. Podľa jej slov k tomu malo dôjsť na ulici Dlhá 19 v čase medzi 12:20 a 21:00 hod.
„Veľmi pekne sa chcem poďakovať osobe, ktorej vadila asi moja ´ZA´ ŠPZ a ktorá mi rozdžubala čelné sklo na aute… Dúfam, že si so sebou spokojný,“ napísala Ivana v príspevku na sociálnej sieti. Nahnevaná žena ešte dodala, že je na rodičovskej dovolenke s dvomi deťmi. Ďalšie zbytočné výdavky ju teda vôbec nepotešili.
Neznámemu páchateľovi ešte ozrejmila, že je rodená Chrenovčanka a žije tu 30 rokov. „To, že mám ´ZA´ na aute ti nedáva právo siahať na cudzí majetok!“ adresovala mu štipľavý odkaz.
Ľudí v skupine zároveň poprosila, aby ju kontaktovali, ak niečo videli. V komentároch sa však strhla diskusia o tom, či nemohlo ísť len o nehodu, napríklad že spod kolies nejakého okoloidúceho auta odstrelilo kameň.